Pizza Ostrowiec, gdzie zamawiacie?

Pizza Ostrowiec, gdzie zamawiacie?

Witam, znacie jakąś tanią pizzerię w Ostrowcu? Wydaje mi się, że w naszym mieście są wygórowane ceny odnośnie tego typu potraw. Gdzie zamawiacie pizzę i jesteście happy? Pozdrawiam.

aluś44

Posty: 13

 
Dobrze i tanio jeśli chodzi o pizzę dziś nie jest łatwo. Osobiście polecam według swojego uznania dobrą pizzę w Ostrowcu http://www.mobilnapizza.pl, która stosunkowo nie jest droga. U nich poza tym można liczyć zawsze na gorący placek, który dojeżdża nawet daleko na obrzeża miasta, co jak wiecie jest rzadkością obecnie w naszym mieście.

Lalka

Posty: 18

 
Nie mam jakoś zdania na temat pizzy i lokali w Ostrowcu. Nie jestem częstym bywalcem knajpek, jak coś to zamawiam jedzenie do domu. Sprawdzę tę pizzerię, skoro ma takie dobre opinie i mówicie, że warto.

Warszawiak

Posty: 13

 
Jakoś akurat nie mam zdania na temat dobrej pizzy w Ostrowcu. Nie bardzo też gustuję w takim repertuarze:) Ale od czasu do czasu z pewnością wpadnę do nich, jeśli polecacie to miejsce. A może będę tak zdesperowana i będę musiała skorzystać z mobilnej oferty do domu?

Anielkka

Posty: 22

 
Tak, dobra jest ta pizza w Ostrowcu i nie ma co, naprawdę wyróżniają się na tle innych. Można zjeść tanio i smacznie. Mnie i znajomym ten lokal bardzo spasował.

martins6

Posty: 16

 
Ostatnio przypadł mi do gustu burger w Ostrowcu. Pizzeria bije różne na głowy. Bardzo wszystko smaczne i godne polecenia zgłodniałym brzuchom. A jak chcesz na dowóz to przyjeżdżają faktycznie ekspresem.

Waskijestem

Posty: 13

 
Jak pytacie o burgera w Ostrowcu, to polecam mobilną pizzerię. Fenomenalnie dobry. W zasadzie nic mu nie brakuje. Jestem zachwycony tym smaczkiem. Poleciłem kumplom i poszliśmy do nich w piątek, oczy wychodziły im z orbit i chcieli jeszcze.

hamllet

Posty: 17

 
ie jem częstokroć takich przysmaków, ale burger w tej pizzerii w Ostrowcu jest rzeczywiście całkiem całkiem. Świeżo przygotowany, z chrupiącą bułeczką. Mniam, mniam. Warto też chodzić do nich na pizzę, pyszne ciasto i dobra cena.

Ciapek

Posty: 36