Kto wie gdzie urządzić imprezę?

Kto wie gdzie urządzić imprezę?

Cześć, bardzo pilnie szukam Sali w której będzie mógł się odbyć ślub mojego syna. Wszystko jest zaplanowane teraz własne plany muszą przeistoczyć się w czyny wobec tego poszukuje Sali na około sto ludzi. Jeśli posiadacie jakieś informacje odnośnie Sali to bardzo proszę, podzielcie się nimi ze mną.

Dużo będę wdzięczna.

Jarko445

Posty: 13

 
Cześć, słyszałam, że sporo osób niesłychanie poleca salę www.akacjowydwór.pl, posiada ona wile pozytywnych opinii, jakie można przeczytać w Internecie. Niedługo organizuje wesele mojej siostry i zamówiłam tą salę mam nadzieję, że nie jest to błędem. Jeśli możecie to napiszcie co o niej sądzicie.

Czekam i pozdrawiam wszystkich serdecznie.

marcin225

Posty: 27

 
Hej poszukuję domu weselnego albowiem niedługo będę wychodziła za maż i żąda pilnie zarezerwować termin, jedynie nie wiem gdzie, może polecicie mi jakąś fajną salę? Winna być gigantyczna, albowiem mamy sto osób zaproszonych. Będę ogromnie wdzięczna.

eloop

Posty: 20

 
Dzień dobry, poszukuje niezwykle pilnie Sali, albowiem mam cel zorganizować sylwestra dla mojej rodziny. Jeżeli posiadacie namiary na jakąś skromna niemniej jednak także i zadbaną salę to niezwykle p[roszę o namiary. Interesuje mnie sala z pomieszczeniem kuchennym albowiem mam cel sama przyrządzić jedzenie. Czekam na odpowiedzi, sylwester niebawem więc pomóżcie. Dajcie prędko znać.

martins6

Posty: 16

 
Witajcie, organizowałam urodziny mojej córki na Sali http://www.akacjowydwór.pl i bardzo wszystkim się podobało. Sala jest przepiękna i zadbana. Wszyscy byli pod wrażeniem jej piękna. Urodziny były jak najbardziej udane. Jeśli się nad nią zastanawiacie to już przestańcie i zarezerwujecie sobie termin, polecam ja bardzo gorąco. Od tamtej pory moja rodzina organizuje przyjęcia tylko na tej Sali.

89ostry89

Posty: 25

 
Cześć!

Pragnę was poinformować o tym, że nie ma żadnej Sali która by mi odpowiadała. Szukałam już wszędzie i nie natrafiłam na taką, która spełniałaby moje oczekiwania. Jeżeli możecie pomóc mi i poradzić gdzie można wynająć gigantyczną, piękną i ciepłą salę to dajcie znać, będę znacznie wdzięczna.

Czekam z niecierpliwością i pozdrawiam wszystkich niesłychanie serdecznie.

Tatusiek4

Posty: 20

 
Dzień dobry, nie korzystałem nigdy sam z Sali jednakże byłem na przyjęciu zorganizowanym w www.akacjowydwór.pl i bardzo mi się podobało, miejsce to zachwyca swą wilka, zadbaną i bardzo elegancką powierzchnią. Nie wiem jaka jest cena wynajęcia ani jak się współpracuje z właścicielami niemniej jednak wiem, iż wasi goście będą pod dużym zaskoczeniem, niewątpliwie pozytywnym.

Pozdrawiam, liczę, iż pomogłem. Powodzenia.

Kostek7

Posty: 20