Potrzebuje kupić zestawy Arduino ale gdzie ?

Potrzebuje kupić zestawy Arduino ale gdzie ?

Dzień dobry. Przedmiot mojego zainteresowania stanowi płytka deweloperska Arduino Mega. Korzystaliście z niej i możecie cokolwiek powiedzieć o tym produkcie?

czerusek

Posty: 9

 
Wybierając sklep z Arduino i różnymi modułami należałoby zwrócić uwagę, aby nie wcisnęli Wam byle czego. Polecam pokazać jakiemuś bardziej profesjonalnemu koledze, z którego sklepu internetowego chcecie korzystać i co kupić. Ja tak zrobiłem i nie żałuję.

marcin225

Posty: 27

 
Widzę, że kilku kolegów na tym forum rozwiało już wątpliwości na temat tego, w jaki sposób dokonać wyboru zestawu Arduino.

Kierowałem się identycznymi kryteriami i to w moim wypadku zdało egzamin. Nie mam pewności czy dacie radę sprostać wyzwaniu, ale mi się udało tylko dzięki determinacji. Wielokrotnie miałem już ochotę zrezygnować z dalszej nauki.

Franuś

Posty: 18

 
Szukając wyświetlacza Arduino LCD trafiłem na ofertę tego sklepu internetowego: http://abc-rc.pl/Arduino.

Nigdy wcześniej nie miałem z nim do czynienia, ale postanowiłem skorzystać z zakupu i nie zawiodłem się. Byłem bardzo zaskoczony faktem, iż mieli najlepsze ceny w Internecie, a jednocześnie zagwarantowali mi satysfakcjonująco krótki czas dostarczenia przesyłki.

grax1

Posty: 27

 
Coraz częściej widzę na tym forum pytania o zestaw Arduino, co mnie niesłychanie cieszy, albowiem także od niego zaczynałem, a teraz jestem już zdecydowanie niezwyklej zaawansowany w ten klocki. Powiem szczerze, iż zaczynając nie miałem zielonego pojęcia na ten temat, niemniej jednak jak widać ciężką pracą człowiek jest w stanie naprawdę niesłychanie sporo osiągnąć. Bez wahania kupujcie takie zestawy.

El2CzupakaBra

Posty: 22

 
Sklepów z Arduino znam bardzo wiele, które proponują dość szeroki asortyment, gdy w rachubę wchodzą moduły oraz rozmaite interfejsy umożliwiające komunikację. Wychodzę z założenia, że z pomocą dobrego sklepu jesteście w stanie znacząco rozwinąć swoje umiejętności.

Ptaszek

Posty: 20