Sprzęt na siłownię

Sprzęt na siłownię

Czy wyposażenie małej, domowej siłowni to wymagająca, droga sprawa? Jak myślicie?

Oleczka1

Posty: 5

 
Mam dwupokojowe mieszkanie. Sam mieszkam ogólnie i drugi pokój przerobiłem na treningowy, taka domowa siłownia. Na pewno podstawowa sprawa to drążek i polecam szczególnie zainteresować się rozwiązaniami marki k-sport, bo bardzo wytrzymałe. Chciałem na początku samodzielnie coś pokombinować, zlecić spawanie, ale się nie opłaca po porównaniu cen w https://www.k-sport.com.pl/pl/shop/category/2,drazki-treningowe. Fajny support mają i bardzo pomagają. Odpowiadają na praktycznie każde pytanie.

ZaNK3R

Posty: 17

 
W piwnicy przyznam nieźle się ćwiczy, jak masz nieco większą. Ewentualnie można spróbować przejąć jakiś strych w bloku lub inne pomieszczenie gospodarcze. Grunt to trochę pogadać.

Złoty

Posty: 13

 
Jak chcesz się nieco szybciej rozwinąć to wałki do automasażu mięśni obowiązkowo. Przyśpieszają znacząco regenerację i ograniczają ryzyko kontuzji.

Jimer66

Posty: 18

 
Hantle to moim zdaniem numer jeden, a zamiast ławeczki wystarczy ci na początku taboret zwykły. Z czasem zobaczysz, co idealnie sprawdzi się w twoim planie treningowym.

Babeczka

Posty: 11

 
Sztanga, obciążenia, hantle i ławeczka regulowana. Do tego, jak dodasz uchwyt na sztangę, najlepiej wysoki, żeby móc przysiady zrobić to idealna sprawa.

jurecekk5

Posty: 11