fotograf ślub w Zielonej Górze, znacie kogoś?

fotograf ślub w Zielonej Górze, znacie kogoś?

Potrzebny jest na już fotograf ślubny w Zielonej Górze. Termin na przyszłą sobotę, dlatego jeśli znacie kogoś, kto ma wtedy wolny termin to dajcie szybko znać.

Rico

Posty: 1

 
Super fotografa na wesele w Zielonej Górze znalazłam na http://jacekpatecki.pl i polecam Wam tę osobę. Wielu moich znajomych ma zdjęcia właśnie od tego pana i wszyscy jesteśmy naprawdę bardzo zadowoleni.

mamamaryja

Posty: 8

 
Robienie takich zdjęć nie jest łatwe. Wiele z nich nie wygląda najlepiej. Mało tego rodzina zwłaszcza na początku wesela nie za bardzo chce zdjęć. Dopiero jak pojawia się alkohol to sytuacja się zmienia. Fotograf powinien być mało widoczny dla wszystkich gości.

Wu

Posty: 7

 
U nas fotograf zrobił piękną sesję zdjęciową w plenerze. Wyszła niesamowicie. Nie spodziewałam się, że zdjęcia mogą być takie super. Nawet cena mi przestała przeszkadzać jak zobaczyłam jak to wszystko super wygląda.

Kitas

Posty: 8

 
Propozycji jest bardzo mnóstwo, zatem na pewno każdy trafi na kogoś, kto spełni jego oczekiwania. Jeżeli chcemy kogoś na już to może być niestety kłopot z terminem.

Miki789

Posty: 3

 
O zdjęciach ślubnych można rozmawiać godzinami. Jednym się bardzo podobają, a inni ich nie lubią. Nikt przecież nikogo do niczego nie zmusza i można wybrać opcję odpowiednią dla siebie.

mariuszek

Posty: 3