monitorowanie GPS, jaka firma ?

monitorowanie GPS, jaka firma ?

Czy wy używacie narzędzi, które dają szansa monitorowania GPS w samochodach firmowych? Czy taki system jest bardzo korzystny dla firmy? Czy możecie polecić mi konkretną firmę?

Joe

Posty: 1

 
Jeśli szukasz monitoring pojazdów GPS w Warszawie to polecam Ci tylko tą firmę https://www.trackgps.pl. Mają bardzo dobry monitoring, z które korzysta moja firma. Abonament jest bardzo niski, więc każdy może sobie na taki pozwolić. Monitoring daje dużo funkcji, które są bardzo przydatne dla firmy transportowej.

Elumino56

Posty: 7

 
Każdy firmowy samochód powinien być wyposażony w lokalizator GPS. W aplikacji możesz sprawdzać, czy pracownicy wykonują dobrze swoje obowiązki. Jest to bardzo potrzebne w szczególności w firmach transportowych.

Motospec

Posty: 3

 
Monitoring pojazdów GPS jest bardzo korzystny dla firm. Nie każdy pracownik wykonuje swoją pracę bardzo dobrze i tylko my na tym tracimy. Sprawdzanie godzin pracy, przerw, przejechanych kilometrów, zużycie paliwa, jak najbardziej korzystne dla nas.

audi80

Posty: 12

 
Monitorowanie GPS jest bardzo przydatne. Dzięki takim narzędziom możesz sprawdzać swoich pracowników.

Lomartek67

Posty: 10

 
Dużo firm proponuje monitorowanie GPS w Warszawie. Jednak dobrze jest sprawdzić opinie na ich temat przed zakupem. Kiedyś skorzystałem z oferty jednej z firm i niestety nic nie było tak kolorowo, jak na początku obiecywali.

BMGMIREK

Posty: 28