Poszukuje taniego serwisu laptopów ?

Poszukuje taniego serwisu laptopów ?

Zależy mi sprzedać laptopa, nie działa w nim kilka rzeczy, ale ogólnie jak goście mi mówili jest do odzysku. Szukam rzetelnego skupu laptopów. Z góry dziękuję za pomoc.

jurecekk5

Posty: 11

 
Jak szukacie taniego serwisu laptopów to polecam ich http://komputerytopserwis.pl. Mają mega wypas pozytywnych komentarzy na allegro. Tam też można zakupić ich usługę serwisu dla pewności.

codePerformance

Posty: 19

 
Jeśli chodzi o dobry skup laptopów, to wycenią ci sprzęt nawet prze telefon. Jest to nie ulega wątpliwości wycena wstępna i pożądane byłoby przy tej okazji spytać, o ile może się ona zmienić, żeby nie ulega wątpliwości potem nie było żadnych niedomówień ;) W moim przypadku wszystko prawie zgadzało się z początkowymi ustaleniami.

fill

Posty: 22

 
Do mnie przyszedł gość z dobrego serwisu komputerowego i sam się motał :) Gadał o wszystkim i o niczym, że mu nie płacą itp. itd. Mam kulturę więc się powstrzymałem od komentarza, ale zwracam uwagę, żeby mieć oczy i uszy otwarte :) na takich.

Skorpion561

Posty: 20

 
Dobrze wiem, co znaczy popsuty sprzęt :( Szukanie na szybko dobrego serwisu komputerowego z reguły nie popłaca, albowiem człowiek jest zdesperowany, a czas goni :) Może troszkę przesadzam, ale rzeczywiście w moim przypadku tak było i mocno się przejechałem na nierzetelnej usłudze. Więc w zanadrzu zawsze lepiej kogoś tam spoko znać.

TomekK

Posty: 12

 
A ja w skupie laptopów negocjowałem cenę ;) I się udało. Trzeba znać się troszkę na sprawie, albowiem tak to zrobią z tobą co tylko będą chcieli i wmówią ci wszystko. Oczywiście nie wszędzie, lecz jak człowiek chce szybko sprzedać sprzęt a się nie zna to bezproblemowo wpaść jak śliwka w kompot.

ui5609

Posty: 9

 
Dali mi długą gwarancję, zatem sam uważam ich za dobry serwis komputerowy. Poza tym to bardzo mili goście, którzy spokojnie wszystko mi wyjaśnili jak trzeba, żebym był pewien co robią z moim sprzętem. Co będzie nowe, co naprawione itd. Polecam, bo to bardzo rzetelna firma.

SkinNer7

Posty: 20

 
Dali mi długą gwarancję, dlatego sam uważam ich za dobry serwis komputerowy. Poza tym to bardzo mili goście, którzy spokojnie wszystko mi wyjaśnili jak trzeba, żebym był pewien co robią z moim sprzętem. Co będzie nowe, co naprawione itd. Polecam, bo to bardzo rzetelna firma.

Penio

Posty: 11