Kora sosnowa, dobra firma

Kora sosnowa, dobra firma

Witajcie, chciałbym prosić was o poradę. Planuję urządzić ogród i nie mam żadnego pomysłu, co możecie poradzić?

Mnert67

Posty: 20

 
Słyszałam, że kora sosnowa bardzo dobrze wpływa na rośliny a nie tylko na estetykę.

Z tego co wiem to podtrzymuje ciepło w okresie zimowym tak aby korzonki roślin nie zmarzły oraz w okresie letnim zatrzymuje wilgoć aby rośliny nie zeschły. Możecie wejść na stronę http://www.kora-ogrodowa.net i sami się przekonacie.

Bardzo polecam gdyż od niedawana sama ją posiadam.

SABUR

Posty: 20

 
Dzień dobry, jeśli chcecie aby wasz ogródek wyglądał wyjątkowo i nie wymagał od was aż takiego gigantycznego zaangażowania w jego pielęgnacje to najlepszym rozwiązaniem będzie kupno kory sosnowej, która uniemożliwia przedostanie się chwastów na zewnątrz dzięki temu unikniemy cotygodniowego pielenia. Dużo osób poleca takie rozwiązani i ja również.

Polecam serdecznie.

FighterFX

Posty: 20

 
Cześć, poszukuje jakiegoś prostego i w miarę taniego rozwiązania, która pomoże mi w utrzymaniu pięknego ogródka. Nie mam czasu na codzienne pielenie więc poszukuje jakiegoś skutecznego środka, możecie mi pomóc? Będę bardzo wdzięczna za wszelkie informacje.

Michałek

Posty: 24

 
Słyszałam, że kora sosnowa niezwykle dobrze wpływa na rośliny natomiast nie tylko na estetykę.

Z tego co wiem to podtrzymuje ciepło w okresie zimowym tak aby korzonki roślin nie zmarzły oraz w okresie letnim zatrzymuje wilgoć aby rośliny nie zeschły. Możecie wejść na stronę http://www.kora-ogrodowa.net i sami się przekonacie.

Niesłychanie polecam bowiem od niedawana sama ją posiadam.

zasscier76

Posty: 21

 
Hej, możecie mi powiedzieć coś więcej na temat kory sosnowej? Mam cel ja zakupić hurtem jednakże jeszcze troszkę się waham. Mogą wypowiedzieć się na dany temat te osoby, które posiadają w ogródkach dany produkt?

Będę niezmiernie wdzięczna. Z góry serdecznie dziękuję za wszelkie informacje oraz pozdrawiam.

Kruk

Posty: 29

 
Dzień dobry.

Moja siostra niesłychanie kocha urządzać swój ogród i sad jednak potrzebuje to od niej mnóstwo procy i czasu chciałabym jej trochę pomóc w tym i uprościć jej to zadanie. Co myślicie o http://www.kora-ogrodowa.net? Należałoby tam zamówić korę sosnową, która hamuje porost chwastów i zatrzymuje wilgoć oraz chroni korzenie przed zimnem?

Czekam na szczere informacje. Pozdrawiam.

Warszawiak

Posty: 13

 
Dzień dobry, moja babcia chce abym urządziła jej pięknie ogródek, mówi, że to będzie dla niej prezent urodzinowy. Zastanawiam się nad zakupem kory sosnowej, bowiem z tego co wiem dzięki niej nie trzeba tak wielokrotnie doglądać ogrodu i go pielęgnować bowiem dzięki niej nie rosną chwasty. Możecie mi doradzić?

Proszę wypowiedzcie się na dany temat. Czekam z niecierpliwością.

tadziu47

Posty: 13

 
Hej, wiecie może coś na temat kory sosnowej?

Mam zamiar ozdobić sobie nią mój ogródek lecz nie wiem czy to najlepsze rozwiązanie. Będę wam ogromnie wdzięczna jeśli się wypowiecie. Czekam na szczere informacje z niecierpliwością, gdyż zależy mi na czasie.

Z góry serdecznie dziękuję i wszystkich gorąco pozdrawiam.

basu

Posty: 15

 
Witam serdecznie, bardzo zależy mi na pięknym ogródku lecz wymaga to ode mnie dużo pracy i czasu a z tym mam problem gdyż nie ma mnie często w domu.

Możecie doradzić mi jak mam to zrobić? Będę wam ogromnie wdzięczna, czekam więc na wasze wypowiedzi.

magic17

Posty: 16