Zamiana SMS na kody rabatowe, polecicie coś ?

Zamiana SMS na kody rabatowe, polecicie coś ?

Witam, mam pytanie odnośnie kodów rabatowych, które można dostać za środki na koncie telefonicznym. Jak znacie jakiś rzetelny serwis godny polecenia, to czekam i bardzo dziękuję;)

Złoty

Posty: 12

 
Tu jest korzystnie, to zamiana środków z konta na punkty http://zamiensms.pl. Bardzo dobry przelicznik, warto sobie przeanalizować, mnie się opłaciło. A bezpośrednio za punkty można coś kupić.

LKC00

Posty: 17

 
Od niedawna korzystam z tego serwisu i już widzę, że niedługo będę mógł zamienić sporo punktów na kupony rabatowe. Mnie się pomysł podoba, wreszcie nie wkurzam się, że straciłem pieniądze na telefonie.

eloop

Posty: 20

 
No nareszcie jest dobrze, bo nie tracę nerwów, że tak to wszystko zostało przeciwko biednemu użytkownikowi sieci komórkowych umyślone. Dzięki serwisowi, który proponuje konta paysafecard z zamianą niewykorzystanych środków nie tracę wszystkiego i mam satysfakcję, że ich przechytrzyłem.

Limwe45

Posty: 17

 
Mam z żoną konta paysafecard i bardzo je sobie chwalimy. Nie powiem, bo zrobiłem źle wybierając beznadziejną ofertę w sieci komórkowej, ale teraz możemy choć jakąś część niewykorzystanych środków odzyskać dzięki możliwościom jakie ma ten serwis.

DiD3K

Posty: 18

 
Spoko trik z tą zamianą SMS na kody rabatowe. Zrobiłem sobie i dziewczynie, nie powiem ona jest niezwyklej zadowolona, bowiem może wykonać sobie jakieś tam małe zakupy. Ja poczekam aż mi się uzbiera i zlecę sobie wypłatę kasy na konto bankowe. Też tak można. Polecam.

TVNbox

Posty: 15