Endermologie w Rzeszowie, gdzie się udać?

Endermologie w Rzeszowie, gdzie się udać?

Potrzebuję skorzystać z jakiegoś konkretnego, profesjonalnego liftingu. Podobno mezoterapia ampułkami jest bardzo dobra. Macie jakąś opinię z własnego doświadczenia, dajcie znać. Gdzie robiłyście taki zabieg?

Wiśniak45

Posty: 15

 
Nie wierzyłam, iż takie mogą być efekty usuwania cellulitu w doświadczonym salonie. Poważnie myślałam, iż to kolejna ściema, a tu jednakże mam całkiem atrakcyjne ciało. Jestem happy, polecam korzystać.

karamba1995

Posty: 21

 
Jestem zafascynowana tym, co oferuje nam dziś medycyna estetyczna. Gdyby nie ten fakt z wieloma niedoskonałościami zwłaszcza wszelkiego rodzaju bliznami nie można byłoby sobie poradzić. Najważniejsze, by trafić do profesjonalnego gabinetu. O tym w rzeszowie też dużo dobrego słyszałam :) i sama mam zamiar się tam wybrać.

mateo29

Posty: 15

 
Dzięki za nakaz tego gabinetu kosmetycznego w Rzeszowie. Jestem zadowolona z pierwszych efektów na swojej skórze, więc kolejne zabiegi już też planuję. Poza tym nie jest tu drogo.

DiD3K

Posty: 18

 
Też polecam – usuwanie blizn laserem w tym gabinecie w rzeszowie jest mega skuteczne. Po trądziku ani śladu. Najlepiej jak najwcześniej zabrać się za takie sprawy, wtedy efekty są od razu. Nie trzeba ponawiać zabiegów.

Demi45P

Posty: 16

 
Najpierw krem jeden, potem drugi i trzeci serum itd. Cała moja łazienka tonie od kosmetyków różnego rodzaju. Od jakiegoś jednak czasu korzystam z mezoterapii w gabinecie w Rzeszowie i niesłychanie sobie chwalę jakość tego zabiegu. Faktycznie można zrezygnować z sporo kosmetyków, jakich się dotychczas stosowało i zamienić je na stosunkowo lżejsze :)

cerbus34

Posty: 12

 
Z własnego doświadczenia polecam ten salon http://www.pracowniawdzieku.pl/skinshooter.htm. Mają najwyższej klasy sprzęt do mezoterapii bezigłowej. Spora ilość też innych zabiegów pielęgnacyjnych oraz medycyny estetycznej w Rzeszowie. Osobiście jestem niezwykle zadowolona z opieki nad moją skórą :)

VamnHopeHom

Posty: 11

 
Nie do końca byłam przekonana co do tego rodzaju zabiegów, ale po tym jak udałam się na endermologię w rzeszowie i zobaczyłam, co tak naprawdę straciłam przez lata braku pewności, mam dług wobec innych. Polecam, bo moja skóra w końcu zaczęła wyglądać po dwóch ciążach tak, jakbym w nich nie chodziła :) Mogę podesłać na priv zdjęcia, same ocenicie.

zachy

Posty: 18