Strona główna > Elektronika dla każdego > Drukarki markowe > Wizytówki kaszerowane, gdzie zamówić ?

Wizytówki kaszerowane, gdzie zamówić ?

Wizytówki kaszerowane, gdzie zamówić ?

Dzień dobry, zastanawiam się do jakich celów w agencjach reklamowych używany jest lakier UV? Czy jeżeli nałożymy go na gorszej jakości papier, to nie ulegnie on czasem jakimkolwiek zniekształceniom?

hamllet

Posty: 18

 
Super są te wizytówki kaszerowane. Obecnie kaszerować można dowolnymi tekturami, dzięki temu przez cały czas powstają odjechane projekty wydruku.

sztandar

Posty: 14

 
O zaletach, jakie posiada lakier UV, dowiedziałem się podczas ubiegłorocznych targów. Wystawialiśmy się z firmą na powietrzu i pomimo deszczowej pogody nasze lakierowane materiały nie uległy zamoczeniu.

Robuś

Posty: 24

 
Zaproszenia na ślub letterpress robię już chyba dwa lata i obecnie nie mają one żadnej konkurencyjnej metody. Tłoczenie liter na delikatnym papierze daje piękny efekt, adekwatny do tego wydarzenia.

erykdd

Posty: 15

 
Pierwsze uszlachetnianie druku robiłem kilka lat temu. Więcej na ten temat odszukasz na stronie http://letterpress.czytajznami.edu.pl. To właśnie tam dowiedziałem się o tym, że lakier UV ma takie właściwości.

Dzidzia

Posty: 20

 
Coś Ty, z choinki się urwał? Przecież wiadomo, że druk wizytówek metodą tłoczenia w niewielkiej ilości jest nieopłacalny. Trzeba odlew, a to kosztuje.

Xaxaos,

Posty: 15

 
Jeśli w letterpress użyjesz tego samego koloru, co kolor papieru, to dla niektórych osób może być to niewidoczne. A przecież reklama ma polegać na tym, żeby była jak najszybciej przyswajalna przez odbiorcę. Dlatego raczej stosuje się kontrastowe kolory.

Wariat

Posty: 22

 
W zależności od zapotrzebowania, możesz zamówić sobie także matowy, jak i błyszczący lakier UV. Trudno powiedzieć, który jest lepszy. Rodzaj trzeba po prostu dobrać do projektu graficznego.

Tomcio

Posty: 22