Strona główna > Ekonomia > Edukacja w Polsce > język angielski przedszkole Kraków, proszę o pomoc

język angielski przedszkole Kraków, proszę o pomoc

język angielski przedszkole Kraków, proszę o pomoc

Znacie jakiegoś lektora angielskiego do przedszkola w Krakowie, który poprzez zabawę uczy dzieci języka? Gry, zabawy to taniec to według mnie najlepsze rozwiązanie.

masazzer4

Posty: 5

 
Dla mnie najlepsi w języku angielskim w żłobku w Krakowie są https://happystudents.pl i ich Wam polecam. To specjaliści, którzy podejmują się wszystkich zadań. Mają super metody, z jakich każde dziecko jest bardzo zadowolone.

@marcelko

Posty: 12

 
Jeśli chcemy wynająć lektorów angielskiego do przedszkola w Krakowie to trzeba stawiać na takich, którzy bardzo dobrze się na tym znają. To mają być osoby z odpowiednim podejściem.

Klakier

Posty: 13

 
Angielski otwiera dzisiaj drzwi na świat. Jeśli się go nie zna to niestety, ale mamy poważne problemy. Warto, zatem dzieci zapisywać na takie dodatkowe zajęcia.

Joe

Posty: 4

 
Język angielski to obecnie podstawa, dlatego trzeba będzie odnaleźć kogoś, kto dzieci nauczy. Nie miałem nigdy takich szans w ich wieku, niemniej jednak dzieci jak tylko podrosną to na pewno zostaną wysłane na dodatkowe lekcje. Chce im zapewnić w ten sposób lepszą przyszłość.

cerbus34

Posty: 14

 
Zawsze wysyłamy dziecko na dodatkowe zajęcia, bo wiemy, że to w przyszłości będzie procentowało. Bez angielskiego nie da się nigdzie pojechać czy zdobyć lepszej pracy.

Black_Riot

Posty: 9

 
Nauka języka angielskiego w przedszkolu w Krakowie to super pomysł. Polecam rodzicom, którzy chcą zadbać o przyszłość swoich dzieci zaczynając już dziś.

namok

Posty: 5

 
U mnie dziecko uczyło się języka angielskiego w żłobku w Krakowie i dziś jest na niesłychanie wysokim poziomie. Nie kosztuje to wcale wiele, niemniej jednak zyski są ogromne. W szkole podstawowej potem dziecko ma o mnóstwo prościej.

czartoryski

Posty: 13

 
Z tego, co wiem to nauką angielskiego w żłobku w Krakowie zajmuje się grupa lektorów, którzy mają w tym bardzo duże doświadczenie. Korzystają z najlepszych metod. Bawią się i uczą jednocześnie, dlatego przynosi to same pozytywne efekty. Muszę dowiedzieć się dokładnie, kto to jest i dam wtedy Wam znać.

Gurugum

Posty: 21