Strona główna > Aktywny wypoczynek > Fitness > kalkulator BMI, polecicie ?

kalkulator BMI, polecicie ?

kalkulator BMI, polecicie ?

Jaka jest wartość idealnego tętna w bieganiu, bo nie za bardzo się na tym znam? Jakie Wy tętno macie jak biegacie?

Gucio

Posty: 2

 
Dla mnie bieganie jest bardzo ważne. Nie musi to być dystans zbyt długi. Nie trzeba przecież też biegać bardzo szybko. Chodzi o to, aby się ruszać, bo wtedy są z tego same pozytywne efekty. Zdrowie mamy jedno, dlatego warto ważne jest, aby zadbać o nie.

zimek123456

Posty: 10

 
Na wszystko ma wpływ powietrze, którym oddychamy, wobec tego trzeba to sprawdzać. W gigantycznych miastach w okresie zimowym nie ma świeżego powietrza, wobec tego bieganie tam niezwyklej szkodzi niż pomaga. Już samo chodzenie po takim mieście jest niesłychanie szkodliwe dla naszego zdrowia.

Grzybeczek

Posty: 4

 
Korzystam z kalkulatora BMI ze strony https://www.runisfun.eu/kalkulator-BMI i jestem bardzo zadowolony. Działa bardzo dobrze i pokazuje prawidłowe dane o wadze.

Dresik

Posty: 4

 
Trzeba sprawdzać, jaka jest, jakość powietrze przed bieganiem, a wtedy wybierzemy najlepszy czas. Przeglądając raporty pogodowe wiemy czy biegamy teraz czy czekamy godzinę, aż zacznie się robić o wiele lepsza pogoda. Nie chodzi tylko o temperaturę, ale przede wszystkim o to, aby nie było w mieście zbyt wiele smogu.

numiś45

Posty: 11

 
Według mnie trzeba się skupić, na jakości powietrze i bieganiu, bo to niezwykle ważne. Smog zabija wiele ludzi, wobec tego biegnie w mieście gdzie warunki są słabe nie jest najlepsze. Można sobie dla danej miejscowości ściągnąć specjalne raporty i wtedy wiemy, która jest podłoga.

Aniusiaaa1

Posty: 11

 
Według mnie trzeba się skupić, na jakości powietrze i bieganiu, bo to bardzo ważne. Smog zabija wiele osób, dlatego biegnie w mieście gdzie warunki są słabe nie jest najlepsze. Można sobie dla danej miejscowości ściągnąć specjalne raporty i wtedy wiemy, jaka jest podłoga.

Garguł12

Posty: 26

 
Takie kalkulatory można odszukać poprzez Internet. Nie zajmuje to mnóstwo czasu, zatem pożądane byłoby sprawdzić swoją wagę. Wówczas wiemy jak wiele pracy nas czeka nad sobą.

Yuri20

Posty: 7

 
Lubię dbać o siebie, ale nie zawsze jest na to czas. Jeżeli człowiek ciągle pracuje to okazuje się, że na zdrowie nie ma już czas. To bez wątpienia nie jest rozsądne, ale co zrobić?

transerwis

Posty: 7