Strona główna > Zdrowie i Uroda > Kosmetyki dla niego > gdzie chodzicie do barbera w Warszawie

gdzie chodzicie do barbera w Warszawie

gdzie chodzicie do barbera w Warszawie

Czy znacie może barber shop w Warszawie z preparatami do pielęgnacji włosów?

Boberkowy

Posty: 2

 
Zetniesz się zgodnie z nowoczesnymi trendami w https://thesadovsky.pl/ i można powiedzieć dość ekonomiczne.

21gregorek

Posty: 6

 
Strzyżenie brody masz u barbera https://thesadovsky.pl/, a tam pracują barberzy, którzy szkolą też innych, więc to nieco inny poziom jakości niż w innych salonach fryzjerskich.

namok

Posty: 3

 
Poznańska 23/33 w Warszawie, barber shop The Sadovsky i przed rezerwacją sprawdź metamorfozy. Obrabiają równo brodę i fryzurę w taki sposób, żeby wszystko stylowo do siebie pasowało. Trochę w motywie na tzw. drwala, ale nie tylko.

Wacław

Posty: 17

 
Na strzyżenie męskie i to bardziej skomplikowane umówisz się przez https://thesadovsky.pl/ i weźmiesz po wizycie sporo preparatów pielęgnacyjnych, które nie występują w standardowych drogeriach.

johncena67

Posty: 8

 
Przy ul. Grójeckiej 59/63 w Warszawie znajduje się salon The Sadovsky - wpisz w Google i wejdź na ich stronę - masz tam bezposrednie namiary na barberów.

sertus

Posty: 10

 
The Sadovsky to barber shop przy ul. Grójeckiej 59/63 w Warszawie, który posługuje się klasycznymi metodami strzyżenia, ale też farbuje mężczyznom włosy, podpowiada przy wyborze kosmetyków. Dodatkowo wosk i podstawowa pielęgnacja, więc całkiem dużo, jak na podstawowy pakiet. Wszystkie usługi strzyżenia włosy + broda łączą się w pakiety.

trans34

Posty: 6

 
Starszych mężczyzn https://thesadovsky.pl/ też przyjmują, w średnim wieku na zakrywanie siwizny i to w taki sposób, ze tych białych włosów przez dłuższy czas nie widać.

hmielus

Posty: 14

 
Zadzwoń do barbera z https://thesadovsky.pl/, bo radzą sobie nawet z długimi włosami oraz gęstą brodą.

Bobek1200

Posty: 5