Strona główna > Ekonomia > Magazyny na sprzedaż > mieszkania Warszawa, poszukuję

mieszkania Warszawa, poszukuję

mieszkania Warszawa, poszukuję

Czy prosto odszukać nieruchomości w Warszawie? Jestem z daleka i nie chce mi się jechać na miejsce żeby tylko się o tym przekonać. Jeżeli wiecie jak szukać i gdzie szukać to powiedzcie.

NBA-dresy

Posty: 2

 
Wybór mieszkań w Warszawie jest dość spory. Wszystko jednak zależne jest od tego, czego się tak naprawdę szuka. Jaka lokalizacja, wielkość no i jaka to ma być cena?

dyduch34

Posty: 9

 
Wybór mieszkań w Warszawie jest dość spory. Wszystko jednak zależne jest od tego, czego się tak faktycznie szuka. Jaka lokalizacja, wielkość no i jaka to ma być cena?

derums3

Posty: 9

 
Na pewno mieszkania w Warszawie do tanich nie nalezą, ale w innych miastach wcale nie jest lepiej. Jeśli już mam wybierać miejsce do zamieszkania i płacić dużo pieniędzy to stawiamy na Warszawę. Tam nawet jak będzie kryzys to zarobki są większe i szanse na znalezienie pracy też. Polecam takie rozwiązanie dla wszystkich.

Trener

Posty: 3

 
Sprzedawałem mieszkanie w Warszawie i klientów miałem praktycznie od razu. Wcale nie miałem niskiej cenę. Lokalizacja była super metro blisko, szkoły i sklepy też. Tego właśnie szukają ludzie. Dzisiaj liczy się komfort i czas, dlatego niezmiernie spore znaczenie ma to gdzie takie mieszkanie się odnajduje. Wtedy ludzie zapłacą za nie więcej.

mateo29

Posty: 5

 
Znaczny wybór mieszkań w Warszawie mają tutaj http://www.tradebest.pl. strona zawiera zdjęcia i dokładne opisy. Korzystam zawsze z ich oferty, jeżeli czegoś poszukuję.

hamllet

Posty: 18

 
Okazje zawsze się trafiają. Tylko, że na okazuje przeważnie polują biura nieruchomości. Trzeba być faktycznie niezwykle szybkim żeby można było odszukać tanie mieszkanie czy różne nieruchomości. Trzeba mieć na to mnóstwo czasu i sprawdzać oferty w internecie. Sam osobiście aż tak dużą ilością czasu niestety nie dysponuje.

Intro_69

Posty: 27

 
Jest mnóstwo ofert mieszkań na sprzedaż w Warszawie. Trzeba tylko dokładnie się zagłębić we wszystko. Odszukacie wtedy idealne ceny, lokalizacje i warunki. Niewątpliwie cena dobra jak na warszawskie warunki. Nie ma się, co spodziewać, iż ceny będą niezwykle niskie.

Lechu_351

Posty: 9

 
Trzeba bardzo lubić duże zakorkowane i hałaśliwe miasta żeby chcieć tam mieszkać. Sam wole mieszkać poza miastem, a do miasta dojeżdżać jedynie do pracy.

Gruamer

Posty: 11