strony www Łódź, poszukuję

strony www Łódź, poszukuję

Czy tworzenie strony internetowej jest trudne? Chciałbym coś łatwego, natomiast nie wiem czy sam mam się za to brać?

QwerTery

Posty: 1

 
Firmę o stron www w Łodzi odszukacie na https://www.icp.info.pl. Polecam skorzystać z tej oferty, bowiem rzeczywiście znają się na tym, co robią. Mnie bardzo pomogli i stworzyli super stronę www.

tubbytimmy1

Posty: 10

 
Strona to podstawa. Może być prosta albo rozbudowana. Najważniejsze żeby była, dlatego trzeba się zgłosić do firmy, która strony wykonuje na zamówienie.

Jasio

Posty: 4

 
Trzeba mieć stronę internetową. Nawet, jeśli to jedna strona i adres i opis tego, czym się zajmujemy to i tak opłaca się ją trzymać. Jeżeli firma jest dostępna w internecie to ma większe możliwości na odszukanie klientów nie tylko ze swoich okolic, niemniej jednak z całego kraju. Można przecież mieć strony internetowe w paru językach.

Mord

Posty: 2

 
Nie ma znaczenia czy to mała czy duża firma to przydaje się strona internetowa. Można mieć prostą stronę z informacjami o firmie i nic więcej. To przynosi faktycznie wielkie zyski.

johncena67

Posty: 22

 
Projektowałem amatorsko strony internetowe, ale schodzi się przy tym za długo. Lepiej dać to komuś, kto się na tym zna, bo wtedy wiemy, że wykona to zadanie o wiele lepiej. To nie jest łatwe, dlatego jeśli ktoś nie ma czasu na zdobywanie wiedzy to korzysta z pomocy odpowiedniej firmy.

Black_Riot

Posty: 11

 
Sam nie ma strony, bo mam małą firmę i klientów szukam blisko miejsca zamieszkania, natomiast sporo znajomych takie strony posiada. Mówią, że obsługa jest niezwykle prosta i zyski są gigantyczne. Dziś klient szuka informacji w internecie. Jeśli ich nie znajdzie to rezygnuje z danej firmy.

Sklepik

Posty: 3