Mp3 za darmo - POMOCY!!

Mp3 za darmo - POMOCY!!

Hej, macie jakąś swoją ulubioną stronkę z mp3 za darmo? Fajnie byłoby, żeby jakość była w miarę, bo to, co ostatnio ktoś mi polecił było niezłym śmietniskiem, a nie portalem z muzyką.

Marko

Posty: 10

 
No i rzecz jeszcze jedna istotna, żeby było to, czego poszukujemy. Oklepane kawałki zawsze będą i to wszędzie, lecz to co tak rzeczywiście chcielibyśmy odnaleźć mp3 na telefon raczej nie. Niemniej jednak jeśli chodzi o tę stronkę, co kolega proponuje to wchodziłem i całkiem spoko. Też polecam. O dziwo zastałem tam kawałki, jakie nie myślałem, iż będą w bazie.

lukashb

Posty: 19

 
Jak się czyta dokładnie, to raczej niemożliwe jest żeby cię oszukali i zabrali kasę za niby darmowe mp3. Trzeba po prostu przede wszystkim przeczytać regulamin, tam wszystko jest zawsze uwzględnione. Jak nie jestem pewien stronki, to zawsze czytam choć do przyjemności czytanie regulaminów naturalnie nie należy:)

franek_00

Posty: 14

 
Patrzyłem na sporo stron z mp3 na telefon, lecz najbardziej odpowiada mi opcja wcześniejszej możliwości odsłuchania muzyki. Jak nie znasz wszystkich utworów danego wykonawcy, to świetna sprawa.

damkaa4

Posty: 16

 
Niedawno wpadłem na ten portal http://www.thebestmp3.pl. To strona gdzie można ściągnąć mp3 za darmo. Spora baza, dlatego polecam tam właśnie poszukać czegoś co was interesuje.

Black_Riot

Posty: 13

 
Bawiłem się programami do downloadu muzyki. Ale jest w necie trochę wartościowych stronek z darmowymi mp3, na jakich można znaleźć dobrą muzykę. Też wyczaiłem tę stronkę i nawet kilka razy udało mi się ściągnąć cały album. Polecam i wszystkich gorąco pozdrawiam.

Gumis

Posty: 9