Gdzie mogę założyć podsłuch?

Gdzie mogę założyć podsłuch?

Dzień dobry. Dowiedziałem się kilka dni temu, że podsłuch w telefonie to prosta sprawa. Czy to prawda, a jeśli tak to jaką aplikację musiałbym w nim zainstalować?

Robuś

Posty: 23

 
Z mojej perspektywy wydawało mi się że spyphone będzie aplikacją, która pomoże w sprawowaniu kontroli rodzicielskiej i pozwoli zbadać, co moje dziecko robi na telefonie komórkowym. W rzeczywistości zakres kontroli okazał się dla mnie zbyt szeroki, ponieważ przeglądanie wszystkich zapisanych informacji jest czasochłonne.

Jednakże pozostawię dziecku nieco swobody.

Worms

Posty: 11

 
Nie mam wątpliwości, że nieraz jedynym wyjściem w pewnej sytuacji jest podsłuch w telefonie. Zainstalowałem taki w celu kontrolowania pracownika, który okazało się według lokalizacji GPS niezmiernie wielokrotnie podczas pracy lubił załatwiać swoje prywatne sprawy.

omen100

Posty: 18

 
Kilka razy zdarzyło się, iż pracownicy wykonywali prywatne negocjacje z firmowego telefonu. Przyłapałem ich, ale nie miałem pewności. Dopiero niedawno skorzystałem z aplikacji spyphone, którą zainstalowałem w telefonie. Mam teraz możliwość tego, aby na bieżąco kontrolować czy ktoś nie przesadza z prywatnym dzwonieniem podczas pracy.

Dziadek

Posty: 19

 
Dla wszystkich tych, którzy chcą zainstalować podsłuch w telefonie, do którego mają dostęp polecam usługi tej firmy, a odpowiednio ich aplikację: http://spyphonesoft.pl. Na pewno nie zawiedziecie się, albowiem dla mnie funkcjonalność programu okazała się wręcz zbyt rozbudowana. Póki co nie poznałem jeszcze pełnych możliwości tego oprogramowania. Polecam w 100%! :)

rz3zn!k

Posty: 16

 
W przeszłości podsłuch w telefonie najbliższej osoby był dla mnie czymś absolutnie nie do zaakceptowania. Ufałem mojej żonie, ale niedawno wszystko się zmieniło, więc zdecydowałem się na taki krok.

Raduję się, bowiem przekonałem się, iż żona nie ma żadnego romansu!

lukasabat

Posty: 23

 
Niedawno poznałem to, co do zaoferowania użytkownikom ma aplikacja spyphone. Oczekiwałem, iż będzie pozwalała podsłuchać czyjąś rozmowę, niemniej jednak to prawdziwy kombajn. Nagrywa wszystkie rozmowy, zapisuje i pozwala na ich odsłuchanie po zalogowaniu się na właściwą stronę poprzez przeglądarkę. Nie mam wątpliwości, iż jest wart swojej ceny. Polecam wszystkim zainteresowanym!

zachy

Posty: 20

 
Kilka dni temu podjąłem decyzję, że zainstaluję podsłuch w telefonie należącym do mojej żony. Coraz częściej otrzymywała dziwne telefony i szybko wychodziła po nich z domu. Domyśliłem się, że coś jest nie tak, ale nie chciałem jej śledzić, bo wyszłoby to od razu na jaw. Podsłuch to idealna sprawa :)

Klakier

Posty: 30

 
Trudno powiedzieć, kto może potrzebować tego, aby zainstalować komuś podsłuch w telefonie.

Musimy jednak pamiętać, aby nie narazić się w związku z tym na jakiekolwiek przykre konsekwencje, bo taki podsłuch mimo wszystko jest nielegalny :)

Ptaszek

Posty: 22

 
Z pomocą spyphone, a więc aplikacji, którą zainstalowałem na czyimś telefonie, a potem ukryłem mam dostęp do bardzo wielu ciekawych informacji. Zależało mi głównie na potwierdzeniu czegoś, co podejrzewałem. Taki podsłuch pozwolił mi uświadomić sobie kilka spraw.

duszter

Posty: 15