Strona główna > Aktywny wypoczynek > Wczasy > Czy warto zarezerwować apartamenty w albanii z wyprzedzeniem?

Czy warto zarezerwować apartamenty w albanii z wyprzedzeniem?

Czy warto zarezerwować apartamenty w albanii z wyprzedzeniem?

Czy pożądane byłoby zarezerwować apartament w Albanii z wyprzedzeniem?

FalaSmiechu

Posty: 1

 
Czy ktoś może podzielić się swoimi doświadczeniami z wynajmem apartamentów bezpośrednio od właściciela? Czy to może być tańsza opcja?

krugerPL

Posty: 3

 
Szukam apartamentu z widokiem na morze. Czy ktoś poleci konkretny apartament lub lokalizację w Durres, Albania?

Złoty

Posty: 22

 
Ostatnio zainteresowałem się wynajmem apartamentów w Albanii, i muszę powiedzieć, że wiele z nich oferuje niesamowite widoki na morze. To na pewno warto zwrócić uwagę.

Zbyszek

Posty: 8

 
W Durres odszukasz sporo apartamentów z pięknym widokiem na Morze Adriatyckie. Należałoby poszukać propozycji w okolicach promenady, tam widok jest zachwycający.

Marioleczka

Posty: 3

 
Cześć! Byłem w Durres kilka lat temu i wynajmowaliśmy apartament blisko plaży. To było niesamowite! Warto poszukać opcji blisko wybrzeża.

Fanatyk

Posty: 18

 
Znacie może https://apartamentydurres.com.pl? Widziałem, iż mają oferty apartamentów w Albanii. Jeszcze nie skorzystałem, niemniej jednak z pewnością zerknę.

wom_ww

Posty: 7

 
Czy ktoś ma doświadczenia z wynajmem last minute w Albanii? Czy są jakieś okazje?

uluszka

Posty: 3

 
W Durres znajdziesz wiele apartamentów z pięknym widokiem na Morze Adriatyckie. Warto poszukać ofert w okolicach promenady, tam widok jest zachwycający.

OliToli56

Posty: 4

 
Cześć! Byłem w Durres, Albanii zaledwie kilka miesięcy temu. Znaleźliśmy fantastyczny apartament tuż przy plaży. Wynajmowaliśmy go bezpośrednio od właściciela przez stronę internetową. Byli bardzo przyjaźni i apartament był przepiękny!

Facio

Posty: 2