Strona główna > Zdrowie i Uroda > Zabiegi Kosmetyczne > przedłużenie paznokci kraków, gdzie znajdę ?

przedłużenie paznokci kraków, gdzie znajdę ?

przedłużenie paznokci kraków, gdzie znajdę ?

Cześć, mam pytanie do dziewczyn, gdzie wykonujecie paznokcie w Krakowie? Zależy mi na delikatnych wzorach do wesela. Czy możecie mi kogoś polecić?

BOBOBO%6

Posty: 2

 
Ja paznokcie żelowe w Krakowie wykonuje zawsze w jednym salonie. Jednak z tego, co wiem to już nie przyjmują nowych klientek, ponieważ bardzo mają zatłoczone terminy, więc ciężko jest się do nich dostać.

Gargamel5

Posty: 6

 
Paznokcie żelowe w Krakowie najlepiej robić u porządnych manicurzystek. Może pożądane byłoby popytać wśród znajomych, gdzie chodzą na paznokcie.

agdb1301

Posty: 6

 
Jak chcesz mieć wykonany dobrze manicure hybrydowy w Krakowie, to wybierz salon, który może pochwalić się renomą. Nie polecam chodzić do doświadczonych kobiet.

misuuuop

Posty: 8

 
Wybieraj salon, w jakim przedłużenie paznokci w Krakowie tylko osoby wykwalifikowane. Poniektóre stylistki nie potrafią wykonywać manicure i później są problemy z płytką paznokcia.

Lupusx

Posty: 6

 
Paznokcie żelowe w Krakowie najlepiej robić u dobrych manicurzystek. Może warto popytać wśród znajomych, gdzie chodzą na paznokcie.

Buła

Posty: 10

 
Wiem, że wiele osób teraz wykonuje paznokcie żelowe w Krakowie. Nie polecam Ci chodzić do osób, które nie prowadzą firmy. Najlepiej iść do salonu, gdzie pracują doświadczone stylistki.

wacek56

Posty: 10

 
Jak chcesz wykonać manicure hybrydowy w Krakowie to tutaj masz link do salonu https://salonmagja.pl. Słyszałam o nich dobre opinie. Możesz zobaczyć ich pracę na stronie.

Rakewo

Posty: 7

 
Kiedyś też nie wiedziałam, gdzie najlepiej wykonywać przedłużenie paznokci w Krakowie. Poszłam do paru i wybrałam dla siebie najlepszy.

labuh

Posty: 15

 
Wiem, że wiele ludzi teraz wykonuje paznokcie żelowe w Krakowie. Nie polecam Ci chodzić do ludzi, które nie prowadzą firmy. Najlepiej iść do salonu, gdzie pracują profesjonalne stylistki.

Black_Riot

Posty: 11