Strona główna > Zdrowie i Uroda > Zdrowie oraz uroda > Rehabilitacja nowoczesnymi technologiami

Rehabilitacja nowoczesnymi technologiami

Rehabilitacja nowoczesnymi technologiami

Jakie technologie medyczne związane z rehabilitacją teraz wypadają efektywnie w leczeniu trudniejszych pacjentów?

Ekurygo

Posty: 1

 
Centra medyczne, które przenoszą do Polski międzynarodowe standardy rehabilitacji najczęściej radzą sobie lepiej.

Meryk87

Posty: 6

 
Podobno bez wewnętrznej determinacji u pacjenta do wyzdrowienia ciężko przeprowadzić skuteczną rehabilitację, więc powinniśmy czerpać ze zrównoważonych technik przywracania sprawności, bardziej holistycznych.

alxiss

Posty: 2

 
Starzejące się społeczeństwo to ogromne wyzwanie dla medycyny, ale może jeszcze w niedalekiej przyszłości dojdzie terapia sztuczną inteligencją, kto wie?

Lupusx

Posty: 9

 
Robotyzacja w medycynie postępuje i też właśnie robotyczny sprzęt medyczny coraz częściej przydaje się przy rehabilitacji pacjentów w średnim wieku, po urazach, operacjach, seniorów.

muzyczny55

Posty: 2

 
Niestety jeszcze niewiele centrów medycznych w kraju zajmuje się rehabilitacją po wypadkach i ciężkich urazach lub operacjach. Trzeba szukać prywatnie.

czeski

Posty: 9

 
Teraz mamy w praktyce tylko prywatną służbę zdrowia. Jeżeli porównasz jakość obsługi to nie ma żadnych wątpliwości, szczególnie pod kątem opieki seniorów.

Rico

Posty: 9

 
Do pięciu godzin dziennie trwa rehabilitacja w https://originpolska.com/, a to jest bardzo dużo. Tam łączą robotyzację z technikami manualnymi, więc pacjent ma do czynienia ze stałym pobudzeniem.

derums3

Posty: 12

 
Bardziej zaawansowane centra medyczne wprowadzają metody standaryzowane i interdyscyplinarne na wzór europejskich, międzynarodowych. Nowa jakość w Polsce generalnie.

verosss

Posty: 4

 
W publicznych placówkach medycznych już praktycznie nikt normalny pomocy nie szuka, bo to mało efektywna metoda, jeżeli chcesz szybciej dojść do zdrowia.

Anuqiwu

Posty: 4